KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Przyjdź, zobacz i opowiedz o tym innym ...
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Szczegółowe informacje dotyczące pakietu onkologicznego, badanie płuc, możliwość skorzystania z konsultacji przy wypełnianiu zeznań podatkowych za 2014 rok i zapoznania się z codziennymi działaniami na rzecz podopiecznych – to tylko niektórego darmowe przedsięwzięcia, które oferują na ten weekend w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca i gdańska Fundacja Zbieramy Razem w projekcie pod nazwą „Przyjdź, zobacz i opowiedz o tym innym”.

Na dolnej kondygnacji galerii nieopodal Cerrefoura od piątku do niedzieli w godzinach 12-17 przedstawiciele stowarzyszenia i fundacji będą przybliżać zainteresowanym klientom galerii specyfikę swojej działalności. Przy oznakowanych stanowiskach Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca przybliży zawiłości pakietu onkologicznego, doradzi jak prawidłowo wypełnić PIT, będzie też namawiać do wsparcia swojej statutowej działalności 1 procentem swojego dochodu z rocznego zeznania podatkowego. Zainteresowane osoby będą miały możliwość zbadania swoich płuc.

Fundacja Zbieramy Razem zaprezentuje natomiast nowoczesne spojrzenie na fundację. Będzie można wgłębić się w tajniki nowych technik pozyskiwania środków finansowych, poznać codzienne przedsięwzięcia jakie prowadzi wobec swoich podopiecznych. Na miejscu będzie także możliwość bezpośrednich rozmów z przedstawicielami zarządu fundacji oraz z wolontariuszami, którzy specjalnie dla maluchów będą malować obrazki i częstować ich słodyczami. Będą konkursy i zabawy.

Fundacja Zbieramy Razem, mimo zalewie ponad półrocznego stażu, ma już na swoim koncie wymierne sukcesy w niesieniu pomocy potrzebującym. Jej sztandarowym projektem była akcja Bestiariusz na rzecz niepełnosprawnych intelektualnie i umysłowo dzieci z elbląskiego Domu Pomocy Społecznej, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi. Zebrane środki pozwoliły zakupić dla dzieci sprzęt i urządzenia służące do rehabilitacji. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Przyjdź, zobacz i opowiedz o tym innym…

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera