KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Fundacja Zbieramy Razem wspólnie z siecią sklepów Swarovski przeprowadzają akcję dobroczynną której celem jest zebranie Paczek dla naszych podopiecznych i dzieci. Powodzenie akcji zależy od Was. Przypominamy że Akcja Dobroczynna Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom adresowane są w szczególności na pomoc dzieciom z ubogich rodzin, osieroconych, a także ze względu ubóstwa zagrożonych wykluczeniem w swojej szkolnej społeczności.

Jak biednemu dziecku wytłumaczyć, że Jaś zjada w szkole obiady, korzysta z pływalni, gdy on sam tylko może sobie o tym pomarzyć? Jak dziecku biednemu wytłumaczyć, dlaczego jego szkolny kolega jest zawsze elegancko ubrany, a on sam chodzi w obdartych spodniach i dziurawych butach? Do tego zimą nosi wiatrówkę, jest mu zimno… Nie ma nikogo, kto kupiłby mu ciepłą kurtkę i zimowe buty? Jak to mu wszystko wytłumaczyć?Jest szansa, że chociaż niektórym dzieciom uda się pomóc dzięki temu projektowi dzięki zangażowaniu naszego partera firmy POLARIS P.H. właściciela Swarovski Partner Boutique mieszczących się w Trojmiejskich Galeriach Handlowych - Klif, Riviera i Galeria Bałtycka.

Sukces całej Akcji zależy od Państwa ofiarności i aktywności. Nie możecie pozostać obojętni. Bo czy jest to głód, przemoc, bieda czy też inne patologie, dzieci każdego dnia cierpią. Dzięki Wam los wielu z nich może być lepszy. Wybory pomiędzy głodem a wstydem,  zależnością a honorem zawsze są trudne. Przełam te bariery, wesprzyj nasz najnowszy projekt "Razem Rozgrzejmy Serduszka Dzieciom".

Akcja Dobroczynna będzie się odbywała w butikach w następujących lokalizacjach:

Swarovski Partner Boutique
Centrum Handlowe KLIF
Al. Zwycięstwa 256
81- 525 Gdynia

Swarovski Partner Boutique
Centrum Handlowe Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81 - 304 Gdynia 

Swarovski Partner Boutique
Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141
80 - 264 Gdańsk

Za udział w akcji przewidziane są nagrody.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera