KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Magiczne Karnety Bożonarodzeniowe w Sklepie Charytatywnym
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Sklep Charytatywny

Internetowy Sklep Charytatywny otworzyła na swojej stronie Fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni. Robienie zakupów w tym miejscu, to prawdziwa przyjemność. Świadectwo, że jesteś humanitarny. Ofiarowując nam bowiem coś, co możesz przekazać innym, jak też kupując wybraną rzecz, można wesprzeć tych, którzy bardzo potrzebują naszej pomocy. Los tak sprawił, że znaleźli się w trudnej, nierzadko beznadziejnej sytuacji. Już teraz można nabyć w sklepie Magiczne Karnety Bożonarodzeniowe.

To magiczne kartki, wyjątkowe w swoim rodzaju, bo zaprojektowane zostały przez wolontariuszy i pracowników fundacji i mają magiczną moc pomagania. Karnety z kopertami, możliwym nadrukiem życzeń, które będą wkładką do karnetu, już odtąd można nabywać w sklepiku dobroczynnym wpisując adres sklepu w przeglądarce lub klikając link sklep.zbieramyrazem.org przez całą dobę, albo osobiście w siedzibie fundacji przy ul. Żołnierzy I AWP w Gdyni, pok. 107 w godz. od 8 do 16.

Zamówienia fundacja realizuje Pocztą Polską. Koszt jednego karnetu to 3,50 zł, ale mile widziany każdy grosz więcej, ponieważ magią tych kartek jest to, że pomagają tym, którzy bardzo potrzebują naszego wsparcia. Im więcej zatem wpłacimy, tym bardziej pomożemy. W tegorocznym projekcie Magicznych Karnetów Bożonarodzeniowych fundacja Zbieramy Razem zadecydowała o przeznaczeniu pieniążków Oliwierowi Ołownia z Gdańska w celu sfinansowania zakupu protezy ręki

W ubiegłym roku dochód z darowizn z tytułu sprzedaży Kartek Bożonarodzeniowych pomógł Kubie Mistarz oraz Antosiowi Gołąbkowi w leczeniu oraz rehabilitacji na łączną kwotę 263 783.32 zł. Bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą Państwa hojność.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera