KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Paulina Siąkała nowym wiceprezesem zarządu fundacji
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Paulina Siąkała

Zmiany w zarządzie Fundacji Zbieramy Razem. Z funkcji wiceprezesa zarządu zrezygnował Igor Kozłowski, który we władzach zasiadał od początku powstania fundacji. Funkcję tę pełnił społecznie. Jego następczynią została Paulina Siąkała.

Nowa wiceprezes zarządu Fundacji Zbieramy razem urodziła się na Mazurach, ale z korzeniami podlaskimi wychowana została nad morzem, a następnie na stałe osiedliła się na Śląsku. Przy takim pochodzeniu nie dziwi fakt, że lubi podróżować. Wszelkie wyprawy organizuje wraz z mężem i dwójką małych dzieci, którym chciałaby pokazać cały świat.

Póki co, jedno z nich zaraziła miłością do wędrówek górskich. Zanim na świecie pojawiły się dzieci, Paulina ukończyła studia na kierunku finanse i rachunkowość. W międzyczasie rozpoczęła pracę w jednej z sieci telefonii komórkowej - Orange w dziale reklamacyjnym. Jeszcze w czasie studiów magisterskich otrzymała ofertę pracy w bankowości i tak zaczęła się przygoda w tym kierunku. Od asystenta do zastępcy menadżera. Jednak kariera to nie wszystko, Paulina założyła rodzinę i w 2016 roku pojawiła się na świecie pierwsza córka. Aktualnie Paulina zajmuje się rodziną, domem, robi kursy w tematyce księgowości, by móc w najbliższej przyszłości zostać księgową.

Igorowi Kozłowskiemu dziękujmy za 6 lat pracy na rzecz Fundacji Zbieramy Razem i jej podopiecznych.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera