KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Fundacja Zbieramy Razem w programie Rossmanna
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Rossman

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju, w tym do Fundacji Zbieramy Razem, która ma zaszczyt znaleźć się w tej edycji programu.

Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska dla zwierząt. Są też fundacje, w tym pracownicy gdyńskiego „Rossmanna” wybrali Fundację Zbieramy Razem. Od 13 marca na stronie rossmann.pl/pomagamy będzie dostępna lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.

Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec naszej akcji przekażą zgromadzane punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia. Naszym podopiecznym miło będzie, jeśli zdecydują o przekazaniu także dla Fundacji Zbieramy Razem.

Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października Rossmann zakończy zbieranie punktów. Wtedy będzie mógł podać jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Zamieni je na dostępne w drogeriach produkty. Planuje, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaleźliśmy się w programie Rossmanna „Pomagamy jak umiemy” – mówi Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni. – Mamy wielu podopiecznych bardzo potrzebujących środki higieny osobistej, środki czystości, pieluchy. Z Rossmannem uda się nam zaspokoić potrzeby wielu z nich. Już teraz cieszymy się z udziału w programie i liczymy na Klientów Rossmanna, że wskażą fundację niezawodną, sprawdzoną, która naprawdę pomaga. To Fundacja Zbieramy Razem.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera