KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Mama Antosia Gołąbka serdecznie dziękuje darczyńcom
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Antoś Gołąbek

Razem z Antośkiem od jego narodzin 6 marca w szpitalu spędzili łącznie 173 dni. To krótkie podsumowanie 2019 roku przez matkę podopiecznego Fundacji Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni, Antosia Gołąbka z Wejherowa.

- W tym przeszliśmy wpierw walkę o życie przy tak rozległym wylewie do mózgu, zabieg wszczepienia stentu do aorty, operację założenia zastawki komorowo-otrzewnej, przetaczanie krwi, a o milionach wkłuć i badań potem nie wspomnę... Dlatego właśnie nasz Antosiek jest cudem i pomimo tego, że jest cholernie ciężko z uśmiechem wita każdy kolejny dzień.
A od nowego roku dalej działamy! Nasze badania lecą do Niemczech i dowiemy się co z nami dalej (odbędzie się konsylium w CZD w Warszawie) czy najpierw operacja serca, czy może przeszczep wątroby, a może przepukliny?
Jeśli chodzi o nasz rozwój zrobiliśmy ogromny krok. Z dziecka tylko leżącego dziś Antosiek się obraca, uśmiecha, rozmawia (mówi już mama), ma pierwsze próby pełzania, siedzi z podparciem i najważniejsze zaczyna samodzielnie jeść (już potrafi wciągnąć flipsy)… Dla nas to ogromne postępy i dzięki pomocy Fundacji Zbieramy Razem możemy mu to ułatwiać poprzez rehabilitacje. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

Bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku na Antosia wpisując w zeznanie nr KRS 0000 518 797 z dopiskiem pomoc dla Antosia Gołąbeka

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera