KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Magiczne Karnety Bożonarodzeniowe w Sklepie Charytatywnym
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Sklep Charytatywny

Internetowy Sklep Charytatywny otworzyła na swojej stronie Fundacja Zbieramy Razem z siedzibą w Gdyni. Robienie zakupów w tym miejscu, to prawdziwa przyjemność. Świadectwo, że jesteś humanitarny. Ofiarowując nam bowiem coś, co możesz przekazać innym, jak też kupując wybraną rzecz, można wesprzeć tych, którzy bardzo potrzebują naszej pomocy. Los tak sprawił, że znaleźli się w trudnej, nierzadko beznadziejnej sytuacji. Już teraz można nabyć w sklepie Magiczne Karnety Bożonarodzeniowe.

To magiczne kartki, wyjątkowe w swoim rodzaju, bo zaprojektowane zostały przez wolontariuszy i pracowników fundacji i mają magiczną moc pomagania. Karnety z kopertami, możliwym nadrukiem życzeń, które będą wkładką do karnetu, już odtąd można nabywać w sklepiku dobroczynnym wpisując adres sklepu w przeglądarce lub klikając link sklep.zbieramyrazem.org przez całą dobę, albo osobiście w siedzibie fundacji przy ul. Żołnierzy I AWP w Gdyni, pok. 107 w godz. od 8 do 16.

Zamówienia fundacja realizuje Pocztą Polską. Koszt jednego karnetu to 3,50 zł, ale mile widziany każdy grosz więcej, ponieważ magią tych kartek jest to, że pomagają tym, którzy bardzo potrzebują naszego wsparcia. Im więcej zatem wpłacimy, tym bardziej pomożemy. W tegorocznym projekcie Magicznych Karnetów Bożonarodzeniowych fundacja Zbieramy Razem zadecydowała o przeznaczeniu pieniążków Antosiowi Gołąbkowi z Wejherowa w celu sfinansowania kompleksowej rehabilitacji.

Z serca dziękując Państwu za okazywane dobro, za wspieranie naszych przedsięwzięć i projektów pomocowych ośmielamy prosić o pomoc malutkiemu Antosiowi Gołąbek w sfinansowaniu kompleksowej rehabilitacji. Od tego będzie zależeć skuteczność powrotu do sprawności. Mały podopieczny fundacji Zbieramy Razem urodził się w 34 tygodniu ciąży. Jego problemy ze zdrowiem pojawiły się tuż po porodzie. Chłopiec jest wcześniakiem, ma bardzo chore serduszko i olbrzymie wady: ubytek przegrody międzyprzedsionkowej, ubytek przegrody międzykomorowej oraz  zwężenie zastawki płucnej. Lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie chłopczyka. Dramat narastał, maluszkowi zdecydowano wszczepić stent do aorty. Mało tego, po operacji wystąpiło u Antosia wodogłowie, krwawienie do mózgu. Pilnie wszczepiono zastawkę komorowo-otrzewnową, aby odprowadzić nadmiar płynu z główki i tym samym obniżyć ciśnienie na główce.

Chłopczyk cały czas dzielnie walczy o życie czeka go jeszcze kilka ciężkich operacji. Wykryto u niego także niedobór alfa 1 antytrypsyny, przez co wątroba dziecka się niszczy i czeka go przeszczep. Może to nastąpić w każdej chwili, dlatego potrzebna jest pilna rehabilitacja oraz specjalne diety, aby chłopczyk nabrał sił i kondycji oraz odpowiedniej wagi do dalszej walki z ciężkimi chorobami.

Rodzice chłopczyka potrzebują pieniędzy na kosztowną rehabilitację, zakup leków oraz dojazdy do specjalistycznych ośrodków leczniczych. Roczny koszt jest gigantyczny, bo ok. 45 tys. zł. W Magicznych Karnetach Bożonarodzeniowych jest moc udzielenia pomocy malcowi. Wystarczy tylko odruch dobrej woli, chęć pomocy chłopcu.

- A co jeszcze wyróżnia nasze kartki od zwykłych, kupionych w sklepie czy kiosku? – mówi Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem. - Dzięki magicznym kartkom Twoi klienci, najbliżsi, czy po prostu przyjaciele, dowiedzą się z nich, że jesteś otwarty na niesienie pomocy potrzebującym i że wspierasz działania organizacji pożytku publicznego. Wysyłając taką świąteczną kartkę pokazujesz i udowadniasz, jak bardzo cenisz sobie zaangażowanie we współpracę z Twoim Partnerem. W szczególności dotyczy to firm, instytucji, większych czy mniejszych zakładów pracy. Pokazujesz, że jesteś humanitarny. Każda wpłata za kartki jest traktowana jako darowizna i w całości zasili subkonto Antosia Gołąbka.

W ubiegłym roku dochód z darowizn z tytułu sprzedaży Kartek Bożonarodzeniowych pomógł Kubie Mistarz w leczeniu oraz rehabilitacji na łączną kwotę 163 783.32 zł. Bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą Państwa hojność.

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera