KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - „Podaruj dzieciom radość", czyli grosz do grosza na lotnisku
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
skarbonka na lotnisku

„Podaruj dzieciom radość", czyli grosz do grosza na gdańskim lotnisku. Naszym wspaniałym Darczyńcom, którzy nie szczędzili grosza, a nawet banknotów, wrzucając pieniądze do naszej skarbonki znajdującej się w terminalu pasażerskim T2 na gdańskim lotnisku zarząd Fundacji Zbieramy Razem serdecznie dziękuje i wraz z gronem wolontariuszy wszystkim tym bezimiennym osobom przesyła uśmiech. Każdy, kto przechodzi obok naszej skarbonki, może również wesprzeć nasze cele.

Skarbonka naszej fundacji na lotnisku w Gdańsku znajduje się od 30 kwietnia dzięki życzliwości prezesa zarządu T2 Portu

Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, który rozumie misję organizacji pożytku publicznego, w tym właśnie Fundacji Zbieramy Razem. To bardzo istotne, ponieważ w dziś wszechpanującej komercji, dla zbieraczy groszy nierzadko brakuje miejsca.

Tym bardziej cenna jest dla nas przychylność gdańskiego Portu Lotniczego. Dla zainteresowanych – skarbonka znajduje się ona na wysokości przylotów tuż przy wyjściu z terminala T2. Ufamy, że każdy, kto tylko zechce, wspomoże nasze potrzeby, tym, co może innym dać od siebie. A dobro, co zawsze podkreślamy, procentuje. Najczęściej w nieoczekiwanym momencie. 

Zbiórka prowadzona jest pod numerem 2019/1327/OR, a jej celem jest pozyskiwanie bardzo potrzebnych środków na budowę domu opieki oraz na pomoc podopiecznym Fundacji Zbieramy Razem poprzez finansowanie rehabilitacji, leczenia oraz na zakup sprzętu medycznego. Akcji przyświeca motto: „Wszystko, co robimy, to wielkie serca darczyńców i fundacji”.

Do skarbonki zamocowane zostały estetyczne stojaki, na których znajdowały się wcześniej ulotki naszej fundacji. Jednak znalazły się osoby, którym przeszkadzały, powrzucały je do skarbonki. Usunęliśmy je więc z zewnątrz i ze środka, by nie przeszkadzały kolejnym osobom. Zainteresowani misją fundacji mogą się zapoznać ze szczegółami na naszej stronie internetowej www.zbieramyrazem.org.

Warto też wiedzieć, że na skarbonce widnieje kod QR, który po zeskanowaniu smartfonem przeniesie zainteresowanych do bezpośrednich płatności online, oczywiście dla podopiecznych Fundacji Zbieramy Razem. Przydatne dla tych, którzy zazwyczaj grosza przy sobie nie mają, bo posługują się kartami płatniczymi.

Początek września to czas wyjazdów powakacyjnych. Wesprzyjcie nas, Drodzy Państwo!

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera