KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - A dobra jest tyle wokół nas… wystarczy dla wszystkich...
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
teledysk

Jeśli po obejrzeniu tego teledysku dokonasz chociaż jednego dobrego uczynku, to spełnisz cel jego twórców. Grupy wspaniałych, zarażonych dobrem i pasją pomagania innym, wolontariuszy zaprzyjaźnionych z Fundacją Zbieramy Razem w Gdańsku. Bo dobra jest wiele wokół nas, trzeba tylko dobrze się rozejrzeć. 

Julia Wróbel, liderka Szkolnego Klubu Wolontariatu przy I Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Radomiu wraz ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi ze szkoły stworzyli cover do piosenki Ariany Grande „One Last Time", inspirujący i zachęcający do pomagania.

- Do niego nagraliśmy też teledysk, który kosztował wiele trudu i pracy dla biorących w tym udział osób – opowiada Julia Wróbel. - Większość pracy wykonaliśmy my, młodzież ucząca się, jedyną pomocą dorosłych była zgoda na stworzenie takiego projektu, pokrycie kosztów nagrania w studio Radia Plus Radom przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka oraz wskazanie drogi do osiągnięcia tego szczytnego celu. Chcielibyśmy, aby teledysk ten obejrzała jak największa rzesza osób. Jesteśmy pewni, że choćby nie wywołałoby to żadnego wrażenia na innych, w każdym z widzów pozostanie zasiane choć najmniejsze ziarenko chęci zrobienia czegoś dobrego. I taki jest nasz cel – by każdy, kto to obejrzy, dokonał przynajmniej jeden dobry uczynek. Czy to coś trudnego? Wiem, że nie. A czy to zachęci oglądających? Mamy ogromną nadzieję, że tak!

Wspaniali wolontariusze z radomskiego Kopernika mówią wprost, że wiedzą, jak ciężko jest tym, którzy cierpią najbardziej i wiedzą również, jak ciężko znaleźć dla nich pomoc. Dlatego właśnie poprzez naszą fundację, z którą współpracują, dzielą się tym teledyskiem z innymi.

- Wiele osób było zaangażowanych w ten teledysk, sama bym nic nie zrobiła, tak samo wiemy, że tylko w grupie siła – dodaje Julia. - Teraz tej siły potrzeba więcej, by na jak najszerszą skalę dotarło to przesłanie motywacji do czynienia dobra.

- Jestem wzruszony postawą tych wolontariuszy, wspaniali, niesamowici – uważa Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem. – Zasługują na najwyższe uznanie. Nie ma większej wartości niż dawanie ze swojego serca cząstki siebie tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Jakiejkolwiek. Czasem dotyku dłoni, rozmowy, uścisku… Ta szkoła ma w swoich klasach prawdziwych aniołów.

 

Link do filmu: https://youtu.be/DJ9d-4BREJ0

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera