KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Skarbonka na gdańskim lotnisku – „Podaruj dzieciom radość"
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip
Skarbonka na gdańskim lotnisku – „Podaruj dzieciom radość"

Od 30 kwietnia w terminalu pasażerskim T2 Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, dzięki życzliwości zarządu lotniska, Fundacja Zbieramy Razem umieściła skarbonkę do której zbierane są datki pod nazwą „Podaruj dzieciom radość”.

Zbiórka prowadzona jest pod numerem 2019/1327/OR, a jej celem jest pozyskiwania bardzo potrzebnych środków na budowę domu opieki oraz na pomoc podopiecznym Fundacji Zbieramy Razem poprzez finansowanie rehabilitacji, leczenia oraz na zakup sprzętu medycznego. Akcji przyświeca motto: „Wszystko, co robimy, to wielkie serca darczyńców i fundacji.

- Bo razem możemy czynić wiele dobrego – mówi Piotr Barszczewski, prezes zarządu Fundacji Zbieramy Razem w Gdańsku. – Wspólnie wsparliśmy do tej pory 350 osób. Było to leczenie, rehabilitacja, zakup sprzętu medycznego, leków oraz pomoc socjalna. Bardzo cieszymy się, że zarząd Portu Lotniczego w dobie wszechpanującej komercji, dostrzegł potrzeby naszej fundacji i zezwolił nam na prowadzenie w terminalu zbiórki pieniędzy do skarbonki.

Do skarbonki zamocowane zostały estetyczne stojaki, na których są ulotki. Zainteresowani misją fundacji mogą się zapoznać ze szczegółami. Jest też kod QR, który po zeskanowaniu smartfonem przeniesie zainteresowanych do bezpośrednich płatności online, oczywiście dla podopiecznych Fundacji Zbieramy Razem.

Dla zainteresowanych – znajduje się ona na wysokości przylotów tuż przy bankomacie. Ufamy, że każdy, kto tylko zechce, wspomoże nasze potrzeby, tym, co może innym dać od siebie. A dobro zawsze się zwraca. Najczęściej w nieoczekiwanym momencie. 

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera