KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - 1 % podatku na leczenie podopiecznych
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Jesteś gotowy by zostać E-Wolontariuszem?

Wystarczy, że masz trochę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów i dużo entuzjazmu. Więcej szczegółów tutaj....

Podziękowania od instytucji, fundacji i stowarzyszeń.

Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem: możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka.

Nawet nie wiecie, jak bardzo pomaga pokonywać codzienne troski i kłopoty myśl, że KTOŚ o nas myśli, pamięta i nas wspiera. W życiu dzieci niepełnosprawnych, każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę w lepsza przyszłość. Dziękujemy Fundacji Zbieramy Razem za wsparcie finansowe w zakupie urządzeń do rehabilitacji dla dzieci Naszego Domu.

mgr. Halina Rydzy , Dyrektor Domu

Pragniemy podziękować Państwu za włączenie się w działalność Stowarzyszenia Walki z Rakiem Płuca. Bez Państwa wkładu nie udałoby się nam zrealizować wielu przedsięwzięć wynikających z celu statutowego Stowarzyszenia.
Z całego serca dziękujemy za Państwa zaangażowanie i liczymy na równie owocną współpracę w przyszłości.

prof. dr hab. Jan Skokowski , Prezes Stowarzyszenia

Zarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym "Podaruj Uśmiech" z Gdyni serdecznie dziękuje Państwu za wsparcie naszej działalności i przekazanie darowizny pieniężnej w wysokości 4 000 zł na rzecz Julii i Natalii Konopka. Środki, które udało się nam pozyskać, pomogą sfinansować specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne, operacje i sprzęt rehabilitacyjny dla naszych podopiecznych.

Malwina Sojecka , Prezes Zarządu Fundacji

Serdeczne podziękowanie dla Fundacji Zbieramy Razem za wrażliwość, zaangażowanie i pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i otwartość na potrzeby innych, które stają się cegiełką do budowania wiary w lepsze jutro.

Małgorzata Bałkowska , Prezes Zarządu Fundacji

Miłe słowa od naszych Podopiecznych

Dzięki Państwa okazanemu sercu oraz pomocy spełniliśmy niejedno marzenie.

Chciałabym z całego serca Podziękować za pomoc w zorganizowaniu środków na subkoncie Klaudii i Kuby. Dzięki Temu Mogę zapewnić dodatkową rehabilitację, która jest tak ważna po przebytej operacji Klaudii...... Wiem, że żadne słowa nie wyrażą mojej wdzięczności za pomoc jaką uzyskałam więc proste "Dziękuję" w którym zawiera się cała moja wdzięczność za okazane serce. Mistarz Małgorzata - mama Kubusia i Klaudii

Mama Klaudi Kuby , Podopieczni

Kochani najważniejsze podziękowania są dla Was- Wszystkich Darczyńców: za Wasze wsparcie finansowe, modlitwę i ciepłe myśli, a przede wszystkim za to, że wierzycie w moją Ninkę. To właśnie dzięki Wam Ninka będzie miała lepszą i bardziej intensywną rehabilitację. Wierzę w to, że jeśli Ninkę otacza tyle Dobrych Osób, to w przyszłości będzie zupełnie zdrowa i w dorosłym życie będzie mogła pomagać innym.

Nina Zuzo , Podopieczna

Pragnę złożyć podziękowania dla Fundacji Zbieramy Razem. Otrzymałem wiele wsparcia w trudnych chwilach pobytu w szpitalu. Korzystałem z transportu Fundacji w dowozie do szpitala oraz na wizyty kontrolne, w przewozie do i z sanatorium w Jantarze na przełomie września i sierpnia br.Fundacja opłaciła mój pobyt w sanatorium.
Dziękuję za życzliwość wszystkich pracowników Fundacji.

Marian Żukowski , Podopieczny

Składam podziękowania Panu Prezesowi Piotrowi Barszczewskiemu,oraz całemu zarządowi Fundacji "Zbieramy Razem",za przyjęcie mnie do grona podopiecznych fundacji.
Dziękuję także Wszystkim Darczyńcom,za ogromne wsparcie finansowe. Dzięki hojności wielu osób dobrego serca,spełnilo się moje marzenie o nowym wózku. Teraz znów mogę sprawnie poruszać się i wychodzić z domu.

Bożena Wenderska , Podopieczna

Chciałam serdecznie podziękować za pomoc w rehabilitacji. To dzięki pieniądzom, które Państwo ofiarowali na ten cel, mogłam bez obaw oddać się w tak fachowe ręce. Zostałam otoczona miłą i bardzo fachową opieką specjalistów.
Dziękuję serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktuję jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.Uśmiech to najwyższa zapłata za Państwa hojność.

Joanna Pieńkowska , Podopieczna

Bardzo polecamy Fundację Zbieramy Razem, Fundacja ta bardzo pomaga wszystkim, którzy poproszą o pomoc. Moja córeczka dzięki tej Fundacji wyjechała na turnus a kolejny turnus już czeka :) Do tego Fundacja zakupi dla córci rowerek rehabilitacyjny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc jaką otrzymujemy od osób o dobrych sercach, którym los niepełnosprawnych dzieci nie jest obojętny. Ta Fundacja naprawdę pomaga :)

Marciniak Magdalena , Mama Emilki

Serdeczne podziękowania
dla Fundacji Zbieramy Razem, prezesa Fundacji Pana Piotra Barszczewskiego, całego zarządu i pracowników fundacji oraz dla moich znajomych i darczyńców za opłacenie i naprawę windy. To dzięki waszemu dużemu wsparciu mogę zjeżdżać windą na dwór bez znoszenia mnie z drugiego piętra.
Jeszcze raz Wam Kochani bardzo, bardzo dziękuje. Pozdrawiam serdecznie i proszę o wsparcie.

Ilona Cicha , Podopieczna

"Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich"

Dziękujemy Fundacji Zbieramy Razem i Cioci Honoraty za otrzymany Prezent Mikołajkowy który wywołał radość i uśmiech na buzi Oliwki.
Mimo dzielących nas wielu kilometrów Mikołaj pamiętał o nas, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Serdeczne wyrazy podziękowania.

Antecka Oliwia , Podopieczna

"Serdeczne podziękowania dla Fundacji Zbieramy Razem i darczyńców, którzy pomogli Klaudii wyjechać na turnus" Ogromnie się cieszymy, że razem z Państwem mogliśmy sfinansować Klaudii turnus rehabilitacyjny. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.

Katarzyna Woźniak , Mama Klaudii

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera