KRS 0000518797 Fundacja Pomocy Dzieciom - Pomoc najuboższym
 +48 583 801 311   fundacja@zbieramyrazem.org
KRS 0000 518 797 |   Bip

Ciepły posiłek, nowe ubrania, własny kąt to rzeczy, o których niektórzy z nas mogą niestety tylko pomarzyć. Ubóstwo jest plagą XXI wieku, znaleźć je możemy wszędzie, wystarczy się rozejrzeć. Fundacja nie jest obojętna na cierpienia innych, rozpoczęliśmy od najbliższego otoczenia. Misją naszej Fundacji jest niesienie pomocy osobom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej, i które tej pomocy rozpaczliwie potrzebują i oczekują.

 Wiemy, że na świecie jest wielu ludzi, którzy przejmują się cierpieniem innych, co więcej są skłonni wyrażać tę troskę poprzez znaczące darowizny, nawet w tych trudnych czasach.

Jesteśmy dumni z tego, że żyjemy w świecie, w którym cierpienie nieznanych nam ludzi nie jest ignorowane. Ze względu na duża ilość osób potrzebujących mamy świadomość że nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim. Starannie przeglądamy prośby o wsparcie, sami identyfikujemy obszary ubóstwa.

Ważnym elementem pomocy jest pomoc dzieciom z biednych rodzin w ramach projektu "Razem rozgrzejmy serduszka dzieciom"

Serduszka Dzieciom kierowane są w szczególności w stronę dzieci z ubogich rodzin, osieroconych, a także ze względu na ubóstwo zagrożonych wykluczeniem w swojej szkolnej społeczności.

Jak biednemu dziecku wytłumaczyć, że Jaś zjada w szkole obiady, korzysta z pływalni, gdy on sam tylko może o tym pomarzyć? Jak dziecku biednemu wytłumaczyć, dlaczego jego szkolny kolega jest zawsze elegancko ubrany, a on chodzi w obdartych spodniach i dziurawych butach? Do tego nosi cienką kurtkę i jest mu zimno. Nie ma nikogo, kto kupiłby mu ciepłe ubranie i buty. Jak mu to wszystko wytłumaczyć?

Obserwuj Nas w Mediach Społecznościowych

Wesprzyj Nas Darowizną

Zapisz się do newslettera